Uzgajivačnica Njemačkih ovčara

There are no translations available.

NOVO: NA PRODAJU LEGLO NJEMAČKIH RADNIH OVČARA SPREMNIH ZA PREUZIMANJE STARIH 2.5MJESECI


Njemački ovčar:Vrhunski radni pas, čuvar imovine, pas za sve namjene od spasilačkog sportskog,kućnog ljubimca,itd.

Kora majka od štenaca : crna ženka otac Fajt

 

 

NOVO: NA PRODAJU LEGLO NJEMAČKIH RADNIH OVČARA SPREMNIH ZA PREUZIMANJE STARIH 2.5MJESECI

Elf Vom Castel Cris -Pas je čipiran, cijepljen, očišćen od parazita, sa vrhunskom rodovnivom.
Izuzetan crni muzijak radnog Njemackog ovcara. Elf aportira zeljezo, plastiku, ne boji se pucnja.Otac:Faj't Palmeninehof ,takradne mičarski pas clan Hrvatske reprezentacije koja je osvojila prvo mjestu na svjetskom prvenstvu u Austriji. Faj't ima polozene radne ispite IPO-1, IPO.2, IPO-3, te IPO FH, FH-2. Majka: Kora Milehund HD-0 HD-A, DNA, vrhunska kuja odličnog pljenskog i obrambenog nagona, izražene čvrstoće i izdržljivosti. (otac: Kodag Von Der Mohnwiese IPO-2, UV-KKL-1 ISP FH-1, majka: Pam vom Salztalblick IPO-1). POMOĆ PRI -Socijalizaciji i školovanju . Prilikom kupnje psa dobivate ugovor i zdravstvenu potvrdu  i garanciju. Za više detalja slobodno nazovite :           mob :095 1977 531

Štene crnog Njemačkog ovčara radne linije, 2.5 mj

NA PRODAJU CIJENA NA UPIT

Endi Vom Castel Cris
Izuzetan muzijak, radna linija Njemackog ovcara, starog 2.5 mjeseca .Cjepljen, čipiran, očišćen od nametnika sa vrhunskom rodovnicom . Otac:Faj't Palmeninehof ,takmičarski pas član Hrvatske reprezentacije koja je osvojila prvo mjestu na svjetskom prvenstvu u Austriji. Faj't ima polozene radne ispite IPO-1, IPO.2, IPO-3, te IPO FH, FH-2. Majka: Kora Milehund HD-0 HD-A, DNA, vrhunska kuja odličnog pljenskog i obrambenog nagona, izražene čvrstoće i izdržljivosti. (otac: Kodag Von Der Mohnwiese IPO-2, UV-KKL-1 ISP FH-1, majka: Pam vom Salztalblick IPO-1).- Za vise informacija slobodno nazovite .Pomoc pri socijalizaciji i školovanju ..Lijep pozdrav  K-9Team Zagreb Mob: 095 1977 53
1

Njemački ovcar 2.5 mj   stare radne linije www.skola-pasa.com

POVIJEST NJEMAČKIH OVČARA:                                                                                                Njemački ovčar potiče od starog njemačkog psa Hofwachtera. Prvi put se pojavljuje 1704. god. na dvoru kralja Leopolda l. Konačan oblik poslije dugogodišnje selekcije dao je Mens Emil Frederic von Stephantiz.  Pri uzgoju, Stephanic daje prednost karakteru nad izgledom. Kao temelj, postavio je psihičku stabilnost i korisnost. Pravio je skice parenja u srodstvu (Inzuht) i obradio brižljivo biranje plemenjaka. Bio je sudac, vođa uzgoja, a bavio se i obukom pasa. Pod njegovim vodstvom klub u Ausburgu postao je najveća kinološka organizacija u svetu.

U to vrijeme Njemačka se brzo razvija u industrijsku zemlju. Stephanitz zato počinje da propagira Njemačkog ovčara za službu u vojsci i policiji. Najveće djelo je knjiga "Njemački ovčar u riječi i slici", koja je prevedena na sve svjetske jezike i koja je dugo vremena bila "sveto pismo" odgajivača Njemačkih ovčara. 1899. 3. travnja, održava se prva svjetska izložba pasa svih rasa. Stephanitz i Majer su gledali ovčarske pse naravno. Opazili su psa crveno-sive boje, srednje veličine, kako mirno sjedi pokraj gospodara. Vlasnik je izjavio da pas nije namijenjen za izložbu, već za čuvanje stada. Kako je bio prototip pasmine koju je Stephanitz zamislio, kupuje ovog psa za svoju uzgajivačnicu "Von Grafrath". Od Hektora von Linkshajm su ga preimenovali u Horand von Grafrath. Dobio je broj SZ1 i postao temelj današnje slavne pasmine. Cijena: kvalitetnog štenca Njemačkog ovčara se kreće između 500€ i 1000€. Napomena: niti visoka cijena nije sigurnost da je pas apsolutno zdrav. Uzgajivačnica K-9 Team Zg najčešćekupuje kupuje štence radnih linija od provjerenih uzgajivača po cjeni od 500€ do 750€                                                                                      NOVOST: od 2012g.  smo počeli vlastiti uzgoj radnih njemačkih ovčar. Štence smo kupili od mužjaka koji su svjetski šampioni u radu, tako da se baziremo strogo na vrhunsku kvalitetu. 

 

 


Language

HrvatskiEnglish

Like us:

Ads

Klem info

 

 

New!

Individual Dogs Training by the system of handler and the dog.

We are working on our polygon or optionally come to your home

More