Prodaja pasa

There are no translations available.

 

 

Elf Vom Castel Cris -. Preslatko štene radne linije Njemačkog ovčara, starog 3mjeseca .Cjepljen, čipiran, očišćen od nametnika, sa RH rodovnicom . Vec sad pokazuje želju za radom i doslovno se neboji ničega. Aportira sve što mu se nađe na putu:), ne reagira na nikakvu vrstu buke ( pucanj, petarde itd) Otac:Faj't Palmeninehof ,takmičarski pas član Hrvatske reprezentacije koja je osvojila prvo mjestu na svjetskom prvenstvu u Austriji. Faj't ima polozene radne ispite IPO- 1, IPO.2, IPO-3, te IPO FH, FH-2. Majka: Kora Milehund HD-0 HD-A, DNA, vrhunska kuja odličnog pljenskog i obrambenog nagona, izražene čvrstoće i izdržljivosti. (otac: Kodag Von Der Mohnwiese IPO-2, UV-KKL-1 ISP FH-1, majka: Pam vom Salztalblick IPO-1).- Na štence dajem ugovor , garanciju o zdravlju. Pomoc pri socijalizaciji i školovanju                                                      Mob :095 1977 531 (3 photos)        CIJENA NA UPIT


š

 

Štene crnog Njemačkog ovčara radne linije, 2.5 mj

Endi Vom Castel Cris

Preslatko štene radne linije Njemačkog ovčara, starog 3mjeseca .Cjepljen, čipiran, očišćen od nametnika, sa RH rodovnicom . Vec sad pokazuje želju za radom i doslovno se neboji ničega. Aportira sve što mu se nađe na putu:), ne reagira na nikakvu vrstu buke ( pucanj, petarde itd) Otac:Faj't Palmeninehof ,takmičarski pas član Hrvatske reprezentacije koja je osvojila prvo mjestu na svjetskom prvenstvu u Austriji. Faj't ima polozene radne ispite IPO- 1, IPO.2, IPO-3, te IPO FH, FH-2. Majka: Kora Milehund HD-0 HD-A, DNA, vrhunska kuja odličnog pljenskog i obrambenog nagona, izražene čvrstoće i izdržljivosti. (otac: Kodag Von Der Mohnwiese IPO-2, UV-KKL-1 ISP FH-1, majka: Pam vom Salztalblick IPO-1).- Na štence dajem ugovor , garanciju o zdravlju. Pomoc pri socijalizaciji i školovanju

Njemački ovcar 2.5 mj   stare radne linije www.skola-pasa.com

.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          ŠKOLOVANI PSI

Ime:

BELU

Fotografija foto:


Rasa, Breed:

Belgijski ovčar, Belgian Malinois

Spol, sex:

Ženka, Male

Rođena, Birthdate:

08.02.2011.

Šampionska krvna linija, Champion bloodlines:

Da, Yes: Top European dog   

Radna linija working lines:


Namjena:

Čuvarsko obiteljski pas, izuzetno stabilan, lako vodljiv, poslušan, svoj čuvarski posao odrađuje odgovorno.

Mesto isporuke, Shipping area:

Diljem svijeta,We can ship  World wide

Prilozi, What's included:

Registriran (sa putovnicom)/Moguća registracija (FCI/AKC), cijepljen, obavljen veterinarski pregled, zdravstveni certifikat, zdravstvena garancija, pedigre, kavez za transport.

Registered/registerable (FCI/AKC) ,Current vaccinations, Veterinarian examination, Health certificate, Health guarantee, FCI PEDIGREE, Travel crate

Dodatne informacije, Additional information:

NPB  poslušnost,  kvalitetan plijenski nagon,idealan pas za obitelj pošto je učena na ljude,malu djecu. Pas čuvar oblajavanjem.

Belu is very good with childrens,he is very impressive in protection work.Like to travel with family. WOMAN AND CHILDREN PROTECTION DOG !

SPECIJALNA PONUDA- GREAT OFFER TOP SAIL

Cijena, Price:

SOLD

Ime name, name:

#MINA#  PERLE DE TOURBIERE

Fotografija foto:


Rasa, Breed:

Belgijski ovčar, Belgian Malinois

Spol, sex:

Ženka, Male

Rođena, Birthdate:

06.05.2011.

Šampionska krvna linija, Champion bloodlines:

Da, Yes: Top European dog              

Radna linija working lines:

Da, Yes old lins:Malinois  #Perle de Tourbiere#

Rodovnik:


Mesto isporuke, Shipping area:

Diljem svijeta,We can ship  World wide

Prilozi, What's included:

Registriran (sa putovnicom)/Moguća registracija (FCI/AKC), cijepljen, obavljen veterinarski pregled, zdravstveni certifikat, zdravstvena garancija, pedigre, kavez za transport. Registered/registerable (FCI/AKC) ,Current vaccinations, Veterinarian examination, Health certificate, Health guarantee, FCI PEDIGREE, Travel crate

Dodatne informacije, Additional information:

Izuzetan plijenski nagon, pas aportira (željezo, drvo, metal), velike građe, HD0 kukovi, krupni kostur i glava iz Nizozemske uzgajivačnice, čuvarski pas, čuvar obitelji i imovine; učen obrani i napadu. 100% Datch line, extremly high preydrives, good agression, clear head, Strond stracture off body. GREAT PRICE FOR FAST SALE.

Cijena, Price:

SOLD

Language

HrvatskiEnglish

Like us:

Ads

Klem info

 

 

New!

Individual Dogs Training by the system of handler and the dog.

We are working on our polygon or optionally come to your home

More