Dojmovi klijenata

Kupili ste psa od nas? Bili ste na dresuri?
Javite nam svoje dojmove kako bismo mogli poboljšati naše usluge u budućnosti. Svaka kritika je dobrodošla! Pomozite nam da budemo još bolji!

Ema

Kad sam tek kupio Emu od g. Hrvoja, često smo išli u šetnju na različita mjesta te smo, jednom prilikom, prolazili pored jedne škole za pse. Svi su me počeli zaustavljati i pitati gdje sam kupio Emu, jer su bili začuđeni kako mi ide uz nogu i koliko je poslušna. I danas me ljudi često znaju zaustaviti i pitati gdje sam ju nabavio, a ja svima kažem K9 Zagreb. Svima toplo preporučam ovu školu za pse i instruktora g. Hrvoja Marina.

gosp. Tonči Mijić

Elf

Sve pohvale na poslušnosti i cjelokupnoj dresuri mladom gospodinu Marinu iz škole za pse K9 iz Zagreba! Od njega sam kupio njemačkog ovčara starog 9 mjeseci, Elfa koji je za mene predstavljao nevjerojatno ugodno iznenađenja. Očekivao sam poslušnog psa, alisam dobio puno više od toga - i poslušnost, i odanost, a ljudi oko mene uvijek iznova ostaju ugodno iznenađeni i bez teksta kad me vide s Elfom.

Zahvalni vlasnik gosp. Marijan, Jastrebarsko

Evie i Heidi

Početak školovanja u K-9 team uz Hrvoja Marin za havanezerice Evie i Heidi postao je neprocjenjivo iskustvo. U prvom kontaktu Evie je stekla prijatelja za cijeli život i učitelja kojem može vjerovati, a Heidi unatoč svojoj plahosti ostvarila je beskrajno povjerenje sigurne osobe. I već nakon druženja od ukupno početnih 8 sati usvojile su osnove : sjedi, lezi, uz nogu, stani i čekaj. Naravno , uz trenera - učitelja sve im je lakše. Iako uz savjete na početku obuke sa psima već imam pregršt savjeta : kako postupati sa psima u određenoj situaciji, kako preduhitriti i kako ispraviti pogreške. Vjerujem da će svaki susret biti uspješnije i bolji, a trener Hrvoje će biti osoba uz koju ću naučiti da život sa psima može biti lakši jer kako mi učimo o psima, tako i psi uče o nama. Hrvoje Marin zna što se zbiva u tim ponekada tvrdoglavim čupastim glavicama, četveronožnih ljubimaca. Ovo je čvrst stav u kojem se zna tko što treba i to je odlika škole za obuku pasa K- 9 team.Sve preporuke ove škole svima koji se pripremaju za avanturu dolaska psa u obitelj i zajednički život sa psom, a trener Hrvoje Marin kao najbolji izbor.

prof. Renata Fridrih

Dalton

Sa svojim engleskim buldogom sam imala velikih problema. Bio je jako plašljiv, uništavao sve po stanu, bio jako neposlušan. Po preporuci sam došla do g. Hrvoja iz škole K9 i nakon početnog razgovora, odlučili smo krenuti s dresurom. Nakon samo tjedan dana, rezultati su bili i više nego vidljivi. Moj pas je prestao uništavati stvari i uneređivati stan te je počeo slušati. Imali smo još malo problema s plašljivosti. G. Hrvoje se angažirao maksimalno, ponašao se prema psu kao da je njegov, radio s njim svaki dan i danas imam dva prijetelja - svog psa i njegovog instruktora. Svima bih preporučila ovu školu, jer se instruktor daje bezuvjetno i pristupa psu kao da je njegov i radi s njim individualno i s beskonačno puno strpljenja koje čak vlasnici pasa ni nemaju. I još moram napomenuti da g. Hrvoje nudi stalnu pomoć i podršku, i nakon završene dresure.

gđa. Marijana Bender

Staford Dido

Moj pas Dido, štene američkog staforda nakon par tjedana boravka kod nas, počeo se jako bojati buke i podražaja iz okoline. Kako bismo se problema vezanog uz Didovu plašljivost kontaktirala sam školu za pse k9 team i odlucila krenuti s Didom na tečaj socijalizacije. U sklopu tečaja socijalizacije dreser/instruktor Hrvoje mi je objasnio kako psa opustiti, riješiti ga strahova i uklopiti u društvo ljudi i drugih pasa. Kroz tih mjesec dana Dido je postao drugi pas, mnogo sretniji, opušteniji i druželjubiviji, za što mogu zahvaliti ovom stručnom i kompetentnom čovjeku koji jako dobro radi svoj posao i neizmjerno voli životinje.

100% Garancija!
AKO PAS NE SAVLADA DOGOVORENE VJEŠTINE, NASTAVLJAMO S RADOM BEZ DODATNE NAKNADE SVE DOK NE USVOJI DOGOVORENO.